Opatrunku

Opatrunku - artykuły

StickOff® - zmiana opatrunku

StickOff® - zmiana opatrunku bez płaczu i bólu

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, ale słoneczna i ciepła pogoda pozwala już korzystać z aktywności na świeżym powietrzu. Dzieci, spędzając czas aktywnie, narażone są na różnego rodzaju urazy. W takim wypadku opatrunek to podstawa!
Interesujesz się opatrunku? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. opatrunku
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.