Newsletter

żylaki sromu

Żylaki sromu

Żylaki sromu to częsta dolegliwość ciążowa, pojawiająca się w III trymestrze. Objawia się bólem krocza, obrzękiem i zaczerwienieniem miejsc intymnych, niewielkimi krwawieniami. To nieprzyjemna dolegliwość, ...

Żylaki krocza i sromu w ciąży: przyczyny, objawy, leczenie

Żylaki krocza i sromu w ciąży: przyczyny, objawy, leczenie

Żylaki krocza i sromu w ciąży pojawiają się zazwyczaj w ostatnim trymestrze ciąży. Powstają pod...
Interesujesz się żylaki sromu? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. żylaki sromu
Serwis mjakmama24.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.