Newsletter

żylaki sromu

Żylaki sromu

Żylaki sromu to częsta dolegliwość ciążowa, pojawiająca się w III trymestrze. Objawia się bólem krocza, obrzękiem i zaczerwienieniem miejsc intymnych, niewielkimi krwawieniami. To nieprzyjemna dolegliwość, ...

Żylaki krocza i sromu w ciąży: przyczyny, objawy, leczenie

Żylaki krocza i sromu w ciąży: przyczyny, objawy, leczenie

Żylaki krocza i sromu w ciąży pojawiają się zazwyczaj w ostatnim trymestrze ciąży. Powstają pod...
Porady ekspertów
Rita Calderaro-Poczmańska
Rita Calderaro-Poczmańska
specjalista: Rehabilitantka dziecięca
Interesujesz się żylaki sromu? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. żylaki sromu
Serwis mjakmama24.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.